+983155581112 info@eslimicarpet.com

در باره ما

در مرداد ماه سال ۱۳۷۹ ه . ش در مرکز کشور پهناور ایران و در قلب شهر تاریخی یزد، برند معتبر فرش اسلیمی که به معنی«یکی از نقوش تزئینی در فرش و سایر هنرهای سنتی ایرانی است» به همت جمعی از طراحان و مهندسین متخصص و با تجربه دانشگاهی و با مدیریت آقای مهندس محمد سعیدپور پا به عرصه تولید و خدمات نهاد. درجهت توسعه فرش اسلیمی، دفتر مرکزی و کارخانه در ابتدای سال ۱۳۹۱ ه . ش به کهن شهر کاشان و قطب بزرگ صنعتی فرش ماشینی کشور منتقل گردید .

ازجمله فعالیتهای تخصصی این گروه ، طراحی و ساخت فرش های سفارشی و نفیس قواره بزرگ، خاص و یکپارچه ماشینی برای بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای متعدد جهان میباشد.

توجه به انطباق اینگونه فرش ها با ویژگیهای منحصربه فرد موجود در هر دکوراسیون همراه با در نظرگرفتن سلایق شخصی مشتریان برای اماکنی چون منازل و ساختمانهای لوکس و لاکچری، مساجد، هتلها و کاخها، از اهمیت خاصی برخوردار است.

ضمنا هرگونه سوالاتی در رابطه با نقشه، سایز، ابعاد، مساحت، شکل، رنگ، جنس، شانه و تراکم فرشها و حتی ستون و قناسی های موجود در محل با انجام جلسات تخصصی مشاوره توسط کارشناسان خبره فرش اسلیمی به دقت ارزیابی و به نحوی مناسب پاسخ داده می شود .