سوالات متداول

نحوه شستشوی فرش های یکپارچه به چه شکل است؟

گروه فرش اسلیمی با داشتن به روزترین دستگاه های شستشوی دنیا، روند شستشوی فرش را در محل بدون نیاز به جابجایی و با هزینه بسیار مناسب اجرا نموده است.

چگونه می توان فرشی با طرح و نقشه متناسب با دکوراسیون منزل داشت؟

گروه تخصصی فرش اسلیمی با استفاده از تجربه ودانش روز توجه خاصی در انطباق طرح و نقوش دکوراسیون ، ابعاد و شکل پلان محل مورد نظر با طرح و رنگ فرش را دارد و پس از بازدید از مکان، متناسب با سلیقه و دکوراسیون محل شما توسط جمعی از مهندسین، متخصصین و مشاورین گروه تخصصی اسلیمی، طراحی، مشاوره و تولید فرش به بهترین شکل انجام می شود.

چگونه مکانی که دارای ستون یا برجستگی و برآمدگی می باشد را به صورت یکپارچه فرش کنیم؟

در طراحی یکپارچه نقشه فرشی جهت یک سالن پذیراِیی ، مسکونی یا حتی شبستان مسجد ، با وجود ستون ، فرورفتگی و برآمدگیهای موجود در آن محل ، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای در طرح اولیه پیش بینی شده و پس از بافت ، بدون بروز هرگونه خطا و لطمه ای به فرش ، همگی در جای خود قرار گرفته و به گونه ای ماهرانه توسط رفوگران چیره دست این گروه ، به یکدیگر متصل خواهند شد.این در حالی است که پس از اتمام مراحل دوخت و نصب فرش ، هیچگونه اثرمحسوسی از محل دوخت و اتصال قطعات فرش بزرگ پارچه بر جای نخواهد ماند و استحکام این محلها جهت هرگونه جابجایی و شستشو موضعی ، از سوی این گروه به صورت دائمی ضمانت می گردد.

بافت فرش با چه دستگاههایی و تکنولوژی صورت میپذیرد؟

انتخاب نوع جنس فرش شامل : پشم ، اکرولیک ، پلی پروپیلن و … و از طرفی کیفیت بافت و تولید آن شامل : رجشمار، شانه، تراکم، ارتفاع پرز، سبک و تکنولوژی بافت و تولید آن، بسته به میزان اهمیت بنای مورد نظر از لحاظ معماری، نوع کاربرد و سایر موارد دیگر، مسئله ای است که توسط مشاورین و مهندسین گروه تخصصی فرش اسلیمی ارزیابی گردیده و در قراردادهای فی مابین با سفارش دهندگان منعکس خواهد شد . ضمنا محصولات شرکت به هیچ عنوان بر روی سطوح حرکت نمی کنند و نیازی به ترمز فرش نیست زیرا لاتکس پشت محصولات از حرکت انها به روی سطوح جلوگیری می نماید.