یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران

گروه تخصصی فرش اسلیمی امسال نیز در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ شهریور ماه حضور فعال خواهد داشت.

درباره نمایشگاه

نمایشگاه بین‌المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته جدیدترین فرش‌های ماشینی طراحی و تولید شده با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ‌های متنوع با استفاده از بهترین ماشین‌الات و مواد اولیه متنوع مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروبیلن و … با آخرین نوآوری را در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار خواهد داد.

افزایش رادندمان تولید با توجه به توسعه این صنعت، یافتن بازارهای جدید صادراتی، آشنایی با نوین‌ترین صنایع و تجهیزات صنعت فرش ماشینی، موکت و کفپوش در جهان و افزایش سطح اطلاعات و دانش عمومی، علمی و فنی بازدیدکنندگان، مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین‌المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته  می‌باشد.

تاریخ برگزاری نمایشگاه

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از تاریخ ۲۲ شهریور تا ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

محل برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه بین‌المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود