بافت فرش با اندازه سفارشی ، شکل سفارشی و طرح دلخواه به چه نحوی است ؟

مکان هایی که از نظر اندازه به گونه ای است که امکان فرش شدن با اندازه های استاندارد و معمولی 6 ، 9 و یا 12 متری را ندارد باید براساس متراژ و شکل پلان دکوراسیون داخلی آن مکان بعد از اندازه و نقشه برداری ، طراحی و ساخت ، فرش سفارشی و اختصاصی برای آن مکان آماده و به صورت تخصصی نصب گردد .

از جمله این اماکن می توان مساجد ، حسینیه ها ، کاخ ها ،هتل ها ، سالنهای اداری و کنفرانس شرکتها ، تالار و محیط های وسیع برگزاری مجالس و … نام برد .

ضمنا هرگونه قناسی ، فرو رفتگی ، برآمدگی و ستون نیز در مرحله اندازه برداری تخصصی از محل اسقرار و نصب فرش ، برداشت و تعیین می شود و با محاسبه و آنالیزهای حرفه ای لازم در طراحی نقشه فرش یکپارچه و قواره بزرگ مناسب و مورد سلیقه مشتری لحاظ می گردد .

فرش اسلیمی چه راه هایی را برای جذب و ثبت سفارش سریع و بهتر دارد ؟

دریافت سریع سفارشات از طریق تماس با شماره ثابت 55581112-031 در وقت اداری و در تمامی روزهای هفته به جز جمعه و ایام تعطیل رسمی و یا تلفن های موبایل و واتس آپ 09120600517 و 09103318216 که تمام وقت در اختیار مشتریان عزیز می باشد صورت می گیرد. شما این امکان را دارید که از مجموعه محصولات ارائه شده در سایت ، طرح ، رنگ ، شکل و ابعاد دلخواه فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از دریافت راهنمایی و کمک از مشاورین تخصصی فرش اسلیمی نسبت به قطعی نمودن سفارش خود اقدام  نمایید . بعد از طی این مراحل کار حرفه ای و اختصاصی روی مراحل سفارش فرش شما شروع می شود. بعد از اتمام کار شما می توانید فرش ماشینی سفارشی خود را درب منزل و یا در هر کجای ایران و دنیا تحویل که هستید تحویل بگیرید.

چگونه می توان از نظر کارشناسان مشاور فرش اسلیمی استفاده برد ؟

مشاوران متخصص مجموعه ما با ایجاد چند سوال و درک درست از نحوه سلیقه و نیاز مشتری از بین دهها طرح و نقشه چند پیشنهاد را در اختیار شما قرار میدهند تا بتوانید با توجه به نیاز خود فرش مورد نظرتان را انتخاب و سفارش دهید .

آیا در واحد تخصصی طراحی و مشاوره فرش اسلیمی خدمات دیگری ارائه می شود ؟

بله ، واحد تخصصی طراحی نقشه و طراحی رنگ فرش اسلیمی به غیر از تامین نیاز خویش جهت ارائه خدمات به شرکتهای معتبر تولید کننده فرش ماشینی و فرش دستبافت نیز آمادگی لازم را همیشه داشته است .

این خدمات عمدتا شامل موارد زیر می باشد :

– طراحی نقشه های اورجینال و اختصاصی جدید

– تغییر اندازه و سایز نقشه

– تغییر تراکم

– تغییر شانه

– رنگ و نقطه کردن طرح دستی مدادی

– ادیت و ویرایش طرح و نقشه

– بازسازی ، احیا و بروزرسانی نقشه های قدیمی

– برقراری اصول هم نشینی رنگها در طرحها

– بررسی سبک و خصوصیات منطقه ای نقشه ها

– مشاوره در انتخاب جنس نخ فرش نسبت به نیاز روز بازار

– مشاوره تولید فرش متناسب با انواع دکوراسیون و مد در بازارهای هدف

– طراحی فرش متناسب با دکوراسیون و شرایط فضای داخلی اماکن خاص

– انتخاب پالت رنگ برای ماشینهای بافندگی فرش ماشینی و واحدهای تولید کننده فرش دستباف

– مشاوره جهت انتخاب بروزترین طرح ها و رنگهای موثر در انواع شرایط بازار فروش

چگونه می توان هزینه طراحی و ساخت فرشهای سفارشی را پرداخت نمود ؟

از آنجایی که فرش سفارشی تنها مختص سفارش شما ساخته می شود و شرکت هم باید نسبت به خرید شما اطمینان کامل را داشته باشد ، شما خریداران محترم ابتدا لازم است حداقل 40% تا 50% از مبلغ پیش فاکتور را به عنوان بیعانه به یکی از حساب های مجموعه واریز کرده و مابقی را هنگام آماده شدن فرش سفارشی پرداخت نمایید .

هزینه ارسال فرش های سفارش داده شده چگونه است ؟

هزینه ارسال کلیه فرش های سفارشی به تمام نقاط ایران صرفا از درب شرکت در شهر کاشان تا باربری برای ارسال به تمام شهرهای ایران رایگان است. لازم به ذکر است هزینه حمل از باربری کاشان تا رسیدن به مقصد به عهده مشتری می باشد .